Křesťanský domov mládeže u sv. Ludmily


Sídlo firmy a fakturační adresa

(budova je v současné době v rekonstrukci)

Francouzská 1/585, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Náhradní prostory domova mládeže a hostelu po dobu rekonstrukce

Domov svaté Anežky (DsA)

Domov mládeže a hostel

Lublaňská 44/666, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Alemanka 

Domov mládeže a hostel

Patočkova 26/139, 169 00 Praha 6 - Břevnov

Doručovací adresou pro oba provozy je Patočkova 26/139, 169 00 - Břevnov.

KDM-Obecné  Domov mládeže Hostel

Popis cesty a mapa


Domov sv. Anežky                                                        Alemanka

 
 Hlavní nádraží Metrem C do stanice I. P. Pavlova Hlavní nádraží Metrem C do stanice Vltavská, přestup na tramvaj č. 25 - směr Bílá Hora, výstup na stanici Malovanka.
Masarykovo nádraží Tramvaj č. 6 - směr Kubánské Náměstí, výstup na stanici I. P. Pavlova.  Masarykovo nádraží Tramvaj č. 15, směr Kotlářka, přestup na stanici Malostranská na tramvaj č. 22, směr Bílá Hora, výstup na stanici Malovanka.
Nádraží Smíchov Tramvaj č. 12, směr Výstaviště nebo č. 20 směr Divoká Šárka, na stanici Hellichiva, přestup v protisměru na tramvaj č. 22, směr Zahradní Město, výstup na stanici I. P. Pavlova. Nádraží Smíchov Tramvaj č. 12, směr Výstaviště nebo č. 20 směr Divoká Šárka, na stanici Hellichiva, přestup na tramvaj č. 22, směr Bílá Hora, výstup na stanici Malovanka.
Nádraží Černý Most a Florenc Metro B do stanice Florenc, přestup na   metro C, výstup na stanici I. P. Pavlova.  Nádraží Černý Most a Florenc

Nádraží Černý Most - metrem B do stanice Palmovka, přestup na tramvaj č. 25, směr Bílá Hora, výstup na stanici Malovanka.

Florenc - Metro C do stanice Vltavská, přestup na tramvaj č. 25, směr Bílá Hora, výstup na stanici Malovanka.

  

Mapa linek metra

Parkování v Praze


 

V Praze je nutné respektovat tzv. zóny placeného stání. V Praze se rozlišují čtyři typy parkovacích zón - modré pro rezidenty, oranžové pro návštěvníky, fialové jsou smíšené pro rezidenty a návštěvníky a zelené pro elektromobily.

Ceny parkování se pohybují v rozmezí od 20 - do 60 Kč/h.

 

Výhodné a bezpečné parkování P+R


 

V pracovních dnech je možné využít velmi výhodného a bezpečného parkování na záchytných parkovištích P+R (viz parkoviště P+R). Cena parkování je 50 Kč za celý den (4.00 - 1.00) a 100 Kč za noc. Pro ubytované hosty doporučujeme parkoviště na konečné stanici metra A - Depo Hostivař, konečné stanice metra B - Zličín nebo Černý Most, eventuálně nádraží Holešvice u metra C.