novinky

Přeplatky našich strávníků
Modernizace AG a KDM

Modernizace

 8.9.2021
Provoz hostelu

Provoz hostelu

 1.6.2021
Provoz domova mládeže

O nás

Křesťanský domov mládeže u sv. Ludmily je situován přímo v centru Prahy v příjemné lokalitě Královských Vinohrad nedaleko Václavského náměstí. Přímo vedle domu je vchod do stanice metra Náměstí Míru. Ve školním roce poskytujeme ubytování za dotované ceny studentkám středních a vyšších odborných škol s možností dotovaného stravování. Ubytované studentky mohou zdarma využít nabízených zájmových kroužků, zacvičit si ve Fitness tělocvičně nebo si třeba zahrát na elektronické klávesy.

 
 

Turistům poskytujeme levné ubytování a stravování za velmi dostupné ceny, v centru Prahy za bezkonkurenčníDíky poloze KDM máte dostupnost historických památek, muzeí a spoustu jiných aktivit jako na dlani, bez nutnosti dalšího cestování. Ubytování v KDM je možné pro jednotlivce, skupiny nebo rodiny s dětmi.

Kavárna a jídelna u sv. Ludmily se nachází v přízemí Křesťanského domova mládeže. Nabízíme posezení v příjemných prostorách s krásným výhledem na kostel sv. Ludmily. Stravování poskytujeme ubytovaným studentkám, turistům i široké veřejnosti. Kavárna má kapacitu 100 míst a její součástí je sklepní salonek se 40 místy. Rádi pro vás uspořádáme oslavy, firemní akce, svatební hostiny či rauty, včetně možnosti levného ubytování. Wifi připojení v celém objektu zdarma. Čisté, nekuřácké prostředí.