Provoz domova mládeže

Provoz domova mládeže

Milí rodiče, vážené dívky,

posíláme Vám nějaké aktualizované informace ohledně chodu KDM. Těšili jsme se, že už budeme moci domov otevřít od příštího týdne, ale bohužel zase k tomu nedochází a je posun minimálně do 26.4. (nástup v neděli 25.4.) Doufejme, že to už vyjde.

V  případě otevřených škol Vás budeme informovat a i poprosíme o spolupráci, dejte nám případně vědět na vychovatel@kdm.czstudentky@kdm.cz; nebo i mou osobní adresu zulajdab@seznam.cz, kdo by měl přijet.

Stravu na květen mají všechna děvčata i nadále odhlášenou.

Současně bychom Vás také rádi informovali o výši poplatků na květen a červen. Vzhledem k stále vysoké nejistotě ohledně plného návratu dětí do škol bylo rozhodnuto snížit paušální poplatek za ubytování na 700 Kč za měsíc a 50 Kč za noc (maximálně však do výše 1 400 Kč za měsíc). Pokud byste potřebovali informace o stavu Vašeho konta atd., obraťte se, prosím, na paní pokladní Hanu Rohlenovou prostřednictvím mailu jidelna@kdm.cz; či telefonicky na tel. 224 900 686 Samozřejmě je možné si požádat písemně o prominutí plateb (stačí mailem). Stejně jako pokud by někdo chtěl, je možné přispět i na náš nadační fond, číslo účtu 38 31 18 80 01/55 00. Všem dosavadním dárcům upřímně děkujeme  a pamatujeme na ně v našich modlitbách.

Budete-li mít zájem pouze o nárazové ubytování (max. do 6 nocí) je možné se dohodnout na předčasném ukončení pobytu (informace, jak to provést, Vám rádi podáme). Pak bude možné se po předchozí dohodě ubytovat pouze za poplatek 50 Kč za jednu noc bez platby paušálu. V tomto případě nejsme ovšem schopni garantovat konkrétní místo (postel a pokoj) a není možné si nechat dlouhodobě věci ve skříních.

Přeji Vám mnoho zdraví, pevné nervy, maturantkám úspěšné zakončení studia a v neposlední řadě Boží požehnání, 

ThLic. Mgr. S. Maxmiliána Z. Bendová, vedoucí výchovy.

Křesťanský domov mládeže