General Information


Our hostel is situated right in the center of Prague (an approx. 10 min. walk from Wenceslas Square) in a beuatiful area of Kralovské Vinohrady.

Right near the house, you can find the entrance to the metro station A Náměstí Míru, a bus stop (to and from the station Florenc) and several tram stations.

 

Nabídka ubytování


We offer rooms 1 to 6-bed rooms to individuals and groups. 

During the months of July and August, the hostel has 140 available beds. 

Capacity during the school year (September-June):             

school-free days - weekends, holidays, spring and autumn breaks, etc. - 125 beds                     

school days (limited amount of beds - only for individuals or small groups). 


Provozní informace


Recepce je k dispozici od 6.00 do 01.30. V nočních hodinách mezi 1.30 a 6.00 je vstup do hostelu z důvodu bezpečnosti a nočního klidu uzavřen.

V recepci je možnost bezplatné úschovy zavazadel, zapůjčení jízdních řádů ČD a autobusů, kulturního programu nebo mapy Prahy.

Ložní prádlo a ručníky jsou zahrnuty v ceně ubytování. Připojení k internetu (Wi-Fi) je k dispozici v celém objektu zdarma.

 

Vybavení hostelu


Pro hosty je k dispozici osobní výtah, vybavené kuchyňky na patrech, lednice, možnost zapůjčení žehliček, fénů, uložení cenností. Sociální zařízení je společné, umístěné v každém patře, dbáme na přísnou čistotu.

V 5. patře je pro hosty otevřena letní terasa s překrásným výhledem na Hradčany, Petřín a okolí. Pro zájemce je k dispozici kaple přímo v objektu.

V přízemí domu je v provozu kavárna, kde je možné zakoupit snídaně, obědy i večeře, drobné občerstvení, nápoje, zmrzlinové a ovocné poháry, zákusky, točené pivo nebo limonádu aj.

Nabízíme společenské místnosti pro různá setkání, oslavy, školení, semináře, možné na objednávku dodat dle přání občerstvení či připravit slavnostní tabuli. Nekuřácké a tiché prostředí, noční klid. KDM je hodnocen jako příkladný v čistotě a dodržování hygienických předpisů.